VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Lužná

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Lužná.

Areál Tanvaldský Špičák ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Tanvaldský Špičák.

Radvanice - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kozinec - Jilemnice

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kozinec - Jilemnice je pro vás to pravé.

Do ski areálu Filipovice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Filipovice.

Šindelná - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Šindelná .

Kam na zimní dovolenou?

Zima přichází mílovými kroky. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Kde hledat zimní zpravodajství?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Testují systémy umělého zasněžování. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Vsacký Cáb - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Vsacký Cáb.

Hora Svaté Kateřiny - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Zimní středisko Kašperské Hory

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Kašperské Hory a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vysoká u Hav. Brodu - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vysoká u Hav. Brodu a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Josefův Důl

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navštivte ski areál Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Heroltice - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Heroltice.

Luka nad Jihlavou - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Luka nad Jihlavou!

Zima v novém

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Areál Předklášteří ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Předklášteří.

Ski areál Polička

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Polička a užijte si zimní radovánky naplno!

Bílá - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Navšivte s rodinou středisko Bílá.

Ski areál Mrákotín

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Mrákotín je pro vás to pravé.

Areál Nové Hamry ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Nové Hamry je pro vás to pravé.

Areál Sedloňov ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Sedloňov a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Zlaté hory - Příčná

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Zlaté hory - Příčná je pro vás to pravé.

Šindelná - areál příjemně překvapil

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Šindelná .

Zimní středisko Horní Bečva - Solisko

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Horní Bečva - Solisko.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C