VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Josefův Důl

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navštivte ski areál Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 5 lanovek.. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován ob den. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete kofolu a hamburger.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum Frýdlant. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. Lepší hodnocení než 54% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C