VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Luka nad Jihlavou - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Luka nad Jihlavou! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete jeden vlek. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší gulášek či kofolu.

Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.9.
Polojasno
17°C
13°C
Pátek
25.9.2020
Silný déšť
14°C
13°C
Sobota
26.9.2020
Déšť
9°C
4°C
Neděle
27.9.2020
Polojasno
8°C
2°C