VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Bílá - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Navšivte s rodinou středisko Bílá. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází čtveřice vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte uzená cigára a hamburger. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 71%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C