VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Mrákotín

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Mrákotín je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován podle potřeby rolbou. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete hamburger či bramboračku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Mlynářské muzeum.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 50%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C