VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Nové Hamry ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Nové Hamry je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je 5 sedačkových lanovka.. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte bramboráčky nebo bramboráčky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Krajské muzeum Sokolov.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 55%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Do ski areálu Nové Hamry se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C