VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Horní Bečva - Solisko

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Horní Bečva - Solisko. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frenštát pod Radhoštěm a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. točené pivo nebo hamburger.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Sere Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C