VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Radvanice - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Radvanice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jestřebích horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete bramboráčky a zelňačku.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum stavebnice Merkur.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C