VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Filipovice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Filipovice. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší smažák a točené pivo.

Areál hodnotíme spíše kladně. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 71% si areál určitě zaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C