VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Hora Svaté Kateřiny - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Hora Svaté Kateřiny a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu najdete jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány podle potřeby. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo gulášek.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Zoopark Chomutov, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 52%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Zimní středisko Hora Svaté Kateřiny Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C