VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Tanvaldský Špičák ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Tanvaldský Špičák. Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 5 vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte smažený sýr nebo česnečku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C