VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Vysoká u Hav. Brodu - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vysoká u Hav. Brodu a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 1 x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší hamburger či kulajdu.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Mrzí Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Čtěte také: Vysoká u Hav. Brodu - příjemně překvapil

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C