VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Hotel Myacentrum

Kapacita objektu:
45-65 lůžek

Pokoje:
15 pokojů

Cena:
300 - 490,-/osoba a noc

Wi-fi, čajovna, bazén, sauna

Adresa:

Hutisko-Solanec 143
756 65

Tel: 725 634 842, 725 634 637
Email: svajdaz@seznam.cz
Web: www.myacentrum.cz

Hotel se nachází v obci Hutisko-Solanec na úpatí stoupání na vrchol Soláně. Hotel je ucelený objekt, ve kterém je celkem 15 pokojů. 12 pokojů má vlastní sociální zařízení s předsíňkou, pokoje jsou vybavené televizí, se satelitním příjmem, tyto pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí. 4 pokoje jsou bez sociálního zařízení. Internet je zajištěn pomocívlastní Wi-Fi sítě.Ve třetím patře se nachází tzv. čajovna, která je vhodná pro menší posezení, učení, apod. Dle potřeby se využívá pro spaní.

Celková ubytovací kapacita s přistýlkami je 45-65 lůžek.

V přízemí objektu se nachází jídelna s krbem pro ubytované, dále místnost pro stolní tenis, oddělená restaurační místnost, kde je přístroj hraní šipek, stolní fotbal a pro dospělé 1 stůl na karambol a 1 stůl na biliard. Součástí hotelu je restaurace jak pro ubytované tak příchozí hosty a kuchyň kde si každý host má možnost vybrat krajová jídla.

V suterénu se nachází sauna se sprchou, lyžárna a přezouvárna pro děti. Vně areálu se nachází dětský koutek (houpačky, pískoviště, ohniště, hřiště, krb a bazén 5,5 x 3,7 m se solárním ohřevem vody).

Hotel je vhodný pro pořádání rodinných akcí, svateb, večírků firemních akcí, pro sportovce, školy v přírodě, lyžařské kurzy, letní tábory a jiné.

Poloha hotelu

  • 3 km od obce Hutisko-Solanec, zde se nachází zrekonstruovaný 50m bazén, 4 tenisové antukové kurty a tréninkové fotbalové hřiště se sociálním zařízením.
  • 5 km na hřeben Soláně, který je zajímavou turistickou oblastí směrem na Velké Karlovice.
  • 6 km na Dolní Bečvu, kde se nachází svezení na ponících pro malé děti, pro školy v přírodě ve vlastní režii
  • 9 km do Velkých Karlovic kde se nachází karlovské muzeum, historický dřevěný kostel, venkovní 25 m bazén se solárním ohřevem.
  • 11 km do Rožnova pod Radhoštěm, zde se nachází Rožnovský skanzen (Valašské Muzeum v přírodě), krytý bazén, svíčkárna a jiné zajímavé cíle.
  • 14 km do Nového Hrozenkova kde je nově vybudováno přírodní koupaliště se sportovním využitím a sociálním zařízením.
  • 24 km do lanového centra Tarzánie v Trojanovicích.
  • 25 km na Pustevny, které jsou jednou z nejznámějších turistických destinací v Beskydech.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.5.

°C
°C
Pondělí
30.5.2022

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C